×

JFolder: :files: Путь ведёт не к каталогу. Путь: /home/upclviv/new.upc.lviv.ua/images/gals/2017/051217

×

Плагин не может найти папку изображений. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/gals/2017/051217

Голова місіонерського відділу відвідав святковий захід з нагоди 55-річчя школи-інтернат

Голова місіонерського відділу відвідав святковий захід з нагоди 55-річчя школи-інтернат

 

5 грудня 2017 року, голова єпархіального відділу релігійної освіти, катихізації та місіонерства протоієрей Діонісій Буренко відвідав святковий захід з нагоди 55-річчя спеціальної загальоосвітньої школи-інтернату та першої річниці навчально-реабілітаційного центру «Гармонія» м. Борислав.

Спочатку, отець Діонісій на «Дереві побажань» написав свою заповітну мрію - про мир в Україні та зробив закупи на благодійній ярмарці, а потім відвідав святковий концерт. В своєму привітальному слові священик побажав адміністрації закладу та педагогічно-виховній корпорації наснаги і терпіння, а дітям - залишатися завжди такими дружніми, якими вони є і нині.

Всіх присутніх на концерті вразила розповідь про соловейка, який народився без одного крила, але дуже гарно співав і танок особливих дітей на візках! Також сподобалась пісня про вчителя, гімнасти, хортинг, вистава про українське телебачення. Особливою була пісня «Про маму» Скрябіна.

На святковому заході хвилиною мовчання також почтили пам‘ять всіх померлих працівників закладу.

 

{gallery}2017/051217{/gallery}